Zákaznická podpora:e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Antikorozní ochrana DEBBEX červenohnědá

Kód: MET_TA40501
126 Kč / ks 104,13 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Pro ochranu proti rzi, zastavuje korozi a vytváří univerzální podklad pro laky. Lze nanášet i na zkorodované materiály.Ideální na poškozené čá...

Detailní informace

Velikost balení: 400ml
Doručíme do 2 dnů | MET_TA40501
Můžeme doručit do: 27.9.2023
126 Kč / ks
104,13 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Pro ochranu proti rzi, zastavuje korozi a vytváří univerzální podklad pro laky. Lze nanášet i na zkorodované materiály.

Ideální na poškozené části karoserie vozidel a rámů motocyklů, jako základní nátěr ocelových částí stavebních a zemědělských strojů apod.

Výstražné symboly:
GHS02 - GHS 02 - hořlavéGHS07 - GHS 07 - dráždivé

Bezpečnostní upozornění: H222 Extrémně hořlavý aerosol. H229 Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. H336 Může způsobit ospalost nebo závratě. H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.