Čistič brzd bez acetonu TECTANE

Kód: MET_TA10101
Neohodnoceno
Značka: DEN BRAVEN
66 Kč / ks 54,55 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Pro účinné čištění kotoučových a bubnových brzd, obložení, brzdových válců a pouzdra, odstraňování o...

Detailní informace

Velikost balení: 400ml
Doručíme za 1-2 dny | MET_TA10101
Můžeme doručit do: 10.12.2021
96,40 Kč
66 Kč / ks
54,55 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Pro účinné čištění kotoučových a bubnových brzd, obložení, brzdových válců a pouzdra, odstraňování olejových nebo tukových substrátů při montáži a údržbě.

Popis: Čištění částí motoru, benzínové a naftové pumpy a čerpadla, pera, pouzdra od starých olejů a mazadel, lze jej také využít při drobných montážích nebo opravách. Nezanechává zbytky, odstraní stará nefunkční a zatvrdlá maziva. Má vysoký čisticí efekt a není agresivní vůči pryžovému těsnění ani plastovým částem.

Bezpečnostní upozornění: H222 Extrémně hořlavý aerosol. H229 Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. H315 Dráždí kůži. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. H336 Může způsobit ospalost nebo závratě. H361fd Podezření na poškození reprodukční schopnosti. Podezření na poškození plodu v těle matky. H411 Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Dokumentace:
Technický list
Bezpečnostní list
datový list
Bezpečnostní list

Doplňkové parametry

Kategorie: Autoprodukty
Značka: DEN BRAVEN
Výrobce: DEN BRAVEN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.