Cramolin Isopropanol (čistič IPA) 400ml

Kód: MET_0702821
Neohodnoceno
Značka: CRAMOLIN
317 Kč / ks 261,98 Kč bez DPH
Doručíme za 1-2 dny
Můžeme doručit do:
1.11.2021
IPA je 99,9% isopropylalkoholu a neobsahuje žádné přidané barviva nebo vonné látky. Výsledkem je ryc...

Detailní informace

Detailní popis produktu

IPA je 99,9% isopropylalkoholu a neobsahuje žádné přidané barviva nebo vonné látky. Výsledkem je rychlé odpařování beze zbytků a nezanechává žádné nepříjemné zápachy. Isopropanol je ideální pro řadu aplikací v domácnosti, lékařství, průmyslu nebo dílnách.

Popis: ISOPROPANOL je jemný, univerzálně použitelný přípravek pro bezpečné odstraňování usazených nečistot a mastnoty. Vzhledem k jeho ambivalentnímu charakteru odstraňuje jak tuky a oleje, tak i ionizované nečistoty. Nenarušuje ošetřované materiály.

Vhodné pro téměř všechny povrchové materiály. Čisticí prostředek na sklo, např. v automobilovém sektoru, použitelný i pro elektronická zařízení, jako jsou procesory CCD snímače chladiče GPU, mechanické konstrukční prvky a vybavení. K odstranění zbytků po pájení, tavidel, pájecí pasty, k čištění sítotiskových šablon. Mimořádně vhodný pro čištění hodin, přesných nástrojů a citlivých optických přístrojů.

Bezpečnostní upozornění: H222 Extrémně hořlavý aerosol. H229 Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. H336 Může způsobit ospalost nebo závratě.

Dokumentace:
Bezpečnostní list
Technický list

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění povrchů a usazenin
Hmotnost: 0.42 kg
Značka: CRAMOLIN
Výrobce: CRAMOLIN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: