Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Váleček na lazury mikrovlákno tkané 250x8x47mm

Kód: MET_0702861
129 Kč / ks 106,61 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Velmi dobrý pro lazurovací práce na savých podkladech.Válec pro lazurové barvy a impregnace na dřevo, vhodný také pro disperze. m...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi dobrý pro lazurovací práce na savých podkladech.

Válec pro lazurové barvy a impregnace na dřevo, vhodný také pro disperze.

materiál: polyamid
délka: 25 cm
průměr: 47 mm
na 8 mm držák
KOOMPANS logo

Je KOOPMANS to nejkvalitnější lazura pro moji práci?

Jako rodinný podnik vždy přidáváme další přísadu: angažovanost. Proto jsou naše produkty špičkou na trhu. Holandský výrobce barev společnost NELF je jedna z největších výrobců barev pro profesionály. Zajistí Vaše požadavky od běžných (nátěrových) produktů až po vysoce specializované řešení problémů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Holandské lazury KOOPMANS
Hmotnost: 0.15 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
koopmans

Výrobky značky KOOPMANS jsou již téměř po dobu 130 let synonymem vysoké kvality. 

Kolem roku 1885 začala první generace rodiny Koopmansů s výrobou nátěrových hmot, které zprvu prodávala jen ve svém okolí.
Rostoucí poptávka po nátěrových hmotách velmi brzy značně přesáhla výrobní kapacitu firmy. Malá rodinná značka začala být velmi úspěšná. Brzy na to v malém holandském městečku Ferwart byla založena první továrna na výrobnu nátěrových hmot pod značkou Koopmans. V pozdějších letech společnost řídily další tři generace rodiny Koopmansů.

Do roku 1974 stála továrna v centru města Ferwert. Thedy začala být příliš malou pro rozšiřující se společnost, a také již nesplňovala požadavky doby. Bylo rozhodnuto postavit novou výrobní halu na okraji stejného města. Ale již v polovině 90. let byla také tato továrna příliš malá. V roce 1997 bylo rozhodnuto o dalším stěhování, a to do přilehlého městečka Marrum. Na okraji Marrumu vznikla zcela nová továrna, vybavená nejmodernějšími technologiemi. Otevření této továrny provedl Piet Klass Koopmans - poslední majitel z rodu Koppmansů. Krátce po jeho smrti továrnu nabyl Jacob Emmelkamp - majitel firmy Nelf Lakfabriken BV z Gronindenu. V roce 2004 byla do společnosti zahrnuta ještě značka - Drenth Verven z Winschoten.

1.1.2007 byly pod logem NELF zahrnující firmy Koopmans, Nelf a Drenth Verven, prodány tyto značky novému majiteli Paulu Dokterovi.

V roce 1997 byla založena jako zástupce pro střední Evropu firma Nelf Polska sp. z o.o. Počáteční aktivita společnosti se soustředila především na produkty firmy Nelf - nátěrové hmoty pro průmyslové ošetřování truhlářských výrobků jako jsou okna, dveře apod. V roce 2009 byly do sortimentu zahrnuty výrobky značky Koopmans - oleje a lazury na dřevo na bázi přírodního lněného oleje.