Duvilax LS 50 lepidlo na dřevo D2

Kód: MET_50281DX
Neohodnoceno
Značka: DEN BRAVEN
od 124 Kč / ks od 102,48 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Lepidlo na bázi polyvinylacetátu, určené pro lepení tvrdého a měkkého dřeva, dřevotřísky, OSB desek,...

Detailní informace

Velikost balení: 1kg
Doručíme za 1-2 dny | MET_50281DX
Můžeme doručit do: 10.12.2021
214 Kč
124 Kč / ks
102,48 Kč bez DPH
Velikost balení: 5kg
Doručíme za 1-2 dny | MET_50282DX
Můžeme doručit do: 10.12.2021
1 018 Kč
922 Kč / ks
761,98 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Lepidlo na bázi polyvinylacetátu, určené pro lepení tvrdého a měkkého dřeva, dřevotřísky, OSB desek, překližky, nábytku, rámů, interiérových konstrukcí, masivního dřeva, ale i hraček, papíru, kartónu, textilu, korku apod.

Popis: Lepidlo na bázi polyvinylacetátu, určené pro lepení tvrdého a měkkého dřeva, dřevotřísky, OSB desek, překližky, nábytku, rámů, interiérových konstrukcí, masivního dřeva (čepové spoje, jednoduchý ozub, cink, na pokos, na pero-drážku, aj.), ale i hraček, papíru, kartónu, textilu, korku apod. Konečná pevnost odpovídá hodnotám dle EN 204 v třídě D2. Lepidlo se nanáší rovnoměrně na očištěný povrch, po aplikaci lisujte 20-30 minut při 20°C, spoj lze mechanicky namáhat nebo opracovávat až po 24 hodinách. Minimální aplikační teplota +15°C, spotřeba 120 – 200 g/m2 v závislosti na kvalitě materiálu.

Dokumentace:
Bezpečnostní list
Technický list

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní lepidla - PVA, vodou ředitelná
Značka: DEN BRAVEN
Výrobce: DEN BRAVEN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.