Gumoasfaltová hydroizolace DenBit DISPER DN

Kód: MET_11008BI
1 hodnocení
Značka: DEN BRAVEN
od 211 Kč / ks od 174,38 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Je disperze asfaltů modifikovaných syntetickým kaučukem k použití na suché a mírně vlhké podklady. D...

Detailní informace

Velikost balení: 5kg
Doručíme za 1-2 dny | MET_11008BI
Můžeme doručit do: 10.12.2021
230 Kč
211 Kč / ks
174,38 Kč bez DPH
Velikost balení: 10kg
Doručíme za 1-2 dny | MET_11009BI
Můžeme doručit do: 10.12.2021
478 Kč
446 Kč / ks
368,60 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Je disperze asfaltů modifikovaných syntetickým kaučukem k použití na suché a mírně vlhké podklady. Díky tixotropním vlastnostem je možno nanášet DenBit DISPER DN na podklad s libovolným sklonem.

Popis: Druh podkladu: Beton, cementové, cemento-vápenné omítky, eternit, lepenka a podobné materiály na bitumenové bázi a podklady ošetřené penetrací DenBit DISPER AS. Použití: Renovování a konzervování střešních krytin, provádění bezespárých střešních krytin vyztužených technickými tkaninami, provádění protivlhkostních izolací hrubých podlah sklepů, garáží, teras, balkónů a k ochraně podzemních částí budov před vlhkostí.

Dokumentace:
Bezpečnostní list
Technický list

Doplňkové parametry

Kategorie: Penetrace - akrylátové a asfaltové
Značka: DEN BRAVEN
Výrobce: DEN BRAVEN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.