Zákaznická podpora:e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Pistolová pěna MEGA70

Kód: MET_40221MG
171 Kč / ks 141,32 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Profesionální, jednosložková montážní a konstrukční polyuretanová pěna, speciálně vyvinutá pro požad...

Detailní informace

Velikost balení: 870ml
Doručíme do 2 dnů | MET_40221MG
Můžeme doručit do: 7.2.2023
171 Kč / ks
141,32 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Profesionální, jednosložková montážní a konstrukční polyuretanová pěna, speciálně vyvinutá pro požadavek maximální výtěžnosti s možností použití za teplot až do +35°C.

Výsledná pěna má výbornou strukturu i při +1°C. Při požadavku pracovat při teplotách pod 0°C až do -12°C je nutné použít zimní variantu. PUR pěna má výbornou přilnavost na beton, omítku, zdivo, dřevo, polystyren, neměkčené PVC apod. Po vytvrzení je objemově stálá a přetíratelná běžnými nátěrovými hmotami. Nulová nutriční hodnota - odolná plísním a roztočům. Ideální pro montáže otvorových výplní (okna, výklady, dveře, vrata). Izolace prostupů, utěsňování průchodek a chrániček ve stěnách apod. Vyplňování dutin v rámových konstrukcích, jako tepelná a zvuková izolace.

+ Zvýšená vydatnost
+ Extra vysoká výtěžnost
+ Kvalitní rovnoměrná struktura
+ Možnost ořezání po 30 min.
+ Nízká expanze
+ Nasákavost do 2%

Výstražné symboly:
GHS02 - GHS 02 - hořlavéGHS07 - GHS 07 - dráždivéGHS08 - GHS 08 - nebezpečné pro zdraví

Bezpečnostní upozornění: H222 Extrémně hořlavý aerosol. H229 Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. H334 Při vdechování může vyvolat příznaky alergie nebo astmatu nebo dýchací potíže. H351 Podezření na vyvolání rakoviny. H373 Může způsobit poškození orgánů při prodloužené nebo opakované expozici. H332 Zdraví škodlivý při vdechování. H315 Dráždí kůži. H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. H335 Může způsobit podráždění dýchacích cest. H362 Může poškodit kojence prostřednictvím mateřského mléka. H413 Může vyvolat dlouhodobé škodlivé účinky pro vodní organismy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistolové pěny
Ostatní: Řezatelnost (v závislosti na rozměrech spáry nebo dutiny) 25 – 30 minut, Vzduchová neprůzvučnost > 58dB
Aplikační teplota: +1 / +35°C
Doba vytvoření povrchové slupky: ≈ 5 minut při 20°C a 65% R.H.
Tepelná odolnost: –40 / +90°C (po vytvrzení)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.