Konstrukční PU lepidlo RL 310ml

Kód: MET_50910RL
Neohodnoceno
Značka: DEN BRAVEN
175 Kč / ks 144,63 Kč bez DPH
Doručíme za 1-2 dny
Můžeme doručit do:
10.12.2021
Pro lepení dřevěných konstrukcí staveb, sendvičových hranolů a trámů, rámů oken a dveří, anebo při p...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro lepení dřevěných konstrukcí staveb, sendvičových hranolů a trámů, rámů oken a dveří, anebo při použití v nábytkářském průmyslu. Lepení čepových spojů s požadavkem na vysokou pevnost a odolnost proti vodě.

Popis: Lepení izolačních desek z minerální vlny, polystyrenu a dřevěných obkladů na kov, beton a dřevo. Neobsahuje rozpouštědla. Vynikající odolnost vůči vodě D4 dle EN 204 a B4 dle DIN 68602.

+ Po vytvrzení transparentní.
+ Odolné vůči vodě dle normy EN 204 D4.
+ Pro interiéry i exteriéry.
+ Rychlá přilnavost, mírná plnicí schopnost.
+ Extrémně vysoká pevnost lepeného spoje v kombinaci dřevo – dřevo.

Spotřeba: 250 - 400 g/m²

Bezpečnostní upozornění: H334 Při vdechování může vyvolat příznaky alergie nebo astmatu nebo dýchací potíže. H351 Podezření na vyvolání rakoviny. H373 Může způsobit poškození orgánů při prodloužené nebo opakované expozici. H315 Dráždí kůži. H332 Zdraví škodlivý při vdechování. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. H335 Může způsobit podráždění dýchacích cest.

Dokumentace:
Bezpečnostní list
Technický list

Doplňkové parametry

Kategorie: Polyuretanové lepidla
Hmotnost: 0.41 kg
Značka: DEN BRAVEN
Výrobce: DEN BRAVEN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.