Adhezní můstek ČS

Kód: MET_2700982
od 90 Kč / ks od 74,38 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Penetrační přípravek určený jako adhezní kotvící můstek pro hladké, nesavé a málo savé podkaldy v in...

Detailní informace

Velikost balení: 1kg
| MET_2700982
Můžeme doručit do: 8.7.2022
90 Kč / ks
74,38 Kč bez DPH
Velikost balení: 2,5kg
| MET_2700988
Můžeme doručit do: 8.7.2022
215 Kč / ks
177,69 Kč bez DPH
Velikost balení: 6kg
| MET_2700989
Můžeme doručit do: 8.7.2022
446 Kč / ks
368,60 Kč bez DPH
Velikost balení: 20kg
| MET_2700986
Můžeme doručit do: 8.7.2022
1 400 Kč / ks
1 157,02 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Penetrační přípravek určený jako adhezní kotvící můstek pro hladké, nesavé a málo savé podkaldy v interiéru i exteriéru.

Adhezní – kotvicí můstek je formulovaný pro nátěry málo savých povrchů stěn, stropů, umakartových jáder, neodstranitelných podkladů, dlažeb, fasádních omítek před nanášením další stavební vrstvy nebo malby. Je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. Okamžitě použitelný, zpevňuje podklad, sjednocuje savost, zvyšuje přídržnost následných materiálů (opravné a vyrovnávací tmely, lepidla, obklady, dlažby). Vysoce odolný proti alkalické hydrolýze, povětrnostním vlivům a vlhku. Po vytvrzení odolává vodě. Neobsahuje rozpouštědla, je paropropustný.

Produkt obsahuje sklářský křemičitý písek, který slouží ke zdrsnění povrchu pro aplikaci druhé vrstvy.

Jednosložkový, neobsahující rozpouštědla, speciální přípravek na bázi polymerní disperze, určený jako adhezní – kotvicí můstek pro hladké, nesavé a málo savé podklady v interiéru i exteriéru.

Charakteristika:
• jednosložkový, okamžitě použitelný
• zpevňuje podklad, sjednocuje savost
• zvyšuje přídržnost následných materiálů
• zpevňuje porušené a nesoudržné podklady
• po vytvrzení je vysoce odolný vůči alkalické hydrolýze, povětrnostním vlivům, vlhku i vodě

Příklady výrobku:
• nátěry režného zdiva před omítkami, nátěry a štuky
• nátěry stěn a stropů před novými malbami a nátěry
• nátěry umakartových jader, neodstraněných obkladů nebo dlažby
• nátěry fasádních omítek před nátěry fasádními barvami
• nátěry podlah pro zvýšení přilnavosti opravných a vyrovnávacích tmelů, lepidel a stěrek
• pro vnitřní i venkovní aplikaci

Pracovní postup:
Podklad musí být suchý, čistý a soudržný, bez volných částic, prachu a mastnoty. Před zahájením prací je nutno okolí zakrýt fólií proti znečištění. Dle savosti podkladu ředíme ve výše uvedeném poměru. Důkladně promícháme. Nanášíme štětcem nebo válečkem. Ředěný přípravek je nutné v průběhu nanášení promíchávat.

Spotřeba: 0,2 kg/m² (koncentrátu)

Dokumentace:
Technický list
Bezpečnostní list

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 4.12.2021
Kvalitní výrobek.

CeskyStavitel_logo_web

Český stavitel® je nejstarší a nejznámější značka METRUM s.r.o. operující na českém trhu od roku 2004. Pod značkou Český stavitel® nabízíme vlastní produkty stavební chemie, hydroizolační produkty, tmely, silikony, montážní pěny, chemické kotvy a impregnace. Výrobky s logem Český stavitel® si oblíbili profesionálové ve stavebnictví i dřevozpracujícím průmyslu.

Značka Český stavitel® je zárukou kvality, vysoké úrovně služeb a servisu.

logo-metrum

Jsme ryze českou rodinnou společností. V začátcích svého působení jsme se zabývali dovozem a prodejem vteřinových lepidel CARTELL. V roce 1999 se firma rozrostla o divizi zaměřenou na průmyslová lepidla. Tuto divizi jsme pojmenovali Průmyslové lepení. Se začátkem nového tisíciletí vznikla druhá divize Stavební chemie, specializující se na produkty spojené se stavbou. O rok později se začala rozjíždět výroba produktů Dřevosan s naší původní recepturou.

  • V roce 2001 se naše společnost přeměnila na právnickou osobu pod názvem METRUM s.r.o.
  • V listopadu t. r. jsme získali certifikát ISO 9002. O dva roky pak později proběhla recertifikace na ISO 9001.

Stále rozšiřujeme aktivity v oblasti zpracovatelů dřeva a výrobců dřevostaveb, automobilovém, sklářském a papírenském průmyslu, stejně tak v obchodních službách pro stavebniny, železářství a hospodářské potřeby.

  • S rokem 2003 jsme se rozhodli naše produkty stavební chemie sjednotit pod značku ČESKÝ STAVITEL®.
  • V roce 2007 jsme se přestěhovali do nových a větších prostor v Přerově.

Protože se firma i nadále rozvíjí a vyvíjí stále nové produkty, v roce 2014 vznikla nová značka, která nese název BULDOK. Pod touto značkou jsou prodávány ekologické a čisticí prostředky. Zároveň jsme výhradním distributorem v ČR holandské značky olejových nátěrových hmot KOOPMANS. Jedná se o kvalitní olejové impregnační lazury a laky, nabízené v mnoha barevných odstínech, vhodné do exteriéru a interiéru.

Rovněž jsme výrobcem řady privátních značek a významným distributorem značek LOXEAL, TEX YEAR EUROPE, CARTELL , BOCHEMIT, DUVILAX, ALKAPRÉN, TRELLEBORG, DEN BRAVEN, TECTANE a dalších. Výrobky dodáváme i do dalších zemí EU - Německo, Slovensko, Polsko…  

  • V roce 2017 jsme oslavili výročí 25 let na trhu. Od tohoto roku je pro naše obchodní partnery také spuštěn nový B2B objednávkový web na stránkách metrum.cz, který usnadňuje orientaci v naší nabídce.
  • Od poloviny roku 2018 jsme postupně začali měnit a sjednocovat design našich výrobků.
  • V roce 2019 jsme se stali partnerem ADMD (asociace dodavatelů montovaných domů).

Firma METRUM s.r.o., to jsou kvalitní výrobky, proškolení zaměstnanci, profesionální odborné poradenství a přátelský přístup. Setkat se s naší prací můžete prostřednictvím mezinárodních veletrhů, sympozií, seminářů a různých předváděcích akcí. Divize Stavební chemie se pravidelně účastní Mezinárodního odborného semináře Dřevostavby Volyně. Divize Průmyslového lepení se již mnoho let účastní sklářského sympozia IGS v Novém Boru a stejně tak vystavujeme na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení