Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Adhezní můstek ČS

Kód: MET_2700982
Vyrobené v ČR
od 92 Kč / ks od 76,03 Kč bez DPH od 71 Kč / 1 kg

Zvolte variantu

Penetrační přípravek určený jako adhezní kotvící můstek pro hladké, nesavé a málo savé podkaldy v interiéru i exteriéru.Adhezní – kotvicí můst...

Detailní informace

Velikost balení: 1kg
Doručíme do 2 dnů | MET_2700982
Můžeme doručit do: 1.3.2024
92 Kč / ks
76,03 Kč bez DPH
Velikost balení: 2,5kg
Doručíme do 2 dnů | MET_2700988
Můžeme doručit do: 1.3.2024
219 Kč / ks
180,99 Kč bez DPH
Velikost balení: 6kg
Doručíme do 2 dnů | MET_2700989
Můžeme doručit do: 1.3.2024
455 Kč / ks
376,03 Kč bez DPH
Velikost balení: 20kg
Vyprodáno | MET_2700986
1 420 Kč / ks
1 173,55 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Penetrační přípravek určený jako adhezní kotvící můstek pro hladké, nesavé a málo savé podkaldy v interiéru i exteriéru.

Adhezní – kotvicí můstek je formulovaný pro nátěry málo savých povrchů stěn, stropů, umakartových jáder, neodstranitelných podkladů, dlažeb, fasádních omítek před nanášením další stavební vrstvy nebo malby. Je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. Okamžitě použitelný, zpevňuje podklad, sjednocuje savost, zvyšuje přídržnost následných materiálů (opravné a vyrovnávací tmely, lepidla, obklady, dlažby). Vysoce odolný proti alkalické hydrolýze, povětrnostním vlivům a vlhku. Po vytvrzení odolává vodě. Neobsahuje rozpouštědla, je paropropustný.

Produkt obsahuje sklářský křemičitý písek, který slouží ke zdrsnění povrchu pro aplikaci druhé vrstvy.

Jednosložkový, neobsahující rozpouštědla, speciální přípravek na bázi polymerní disperze, určený jako adhezní – kotvicí můstek pro hladké, nesavé a málo savé podklady v interiéru i exteriéru.

Charakteristika:
• jednosložkový, okamžitě použitelný
• zpevňuje podklad, sjednocuje savost
• zvyšuje přídržnost následných materiálů
• zpevňuje porušené a nesoudržné podklady
• po vytvrzení je vysoce odolný vůči alkalické hydrolýze, povětrnostním vlivům, vlhku i vodě

Příklady výrobku:
• nátěry režného zdiva před omítkami, nátěry a štuky
• nátěry stěn a stropů před novými malbami a nátěry
• nátěry umakartových jader, neodstraněných obkladů nebo dlažby
• nátěry fasádních omítek před nátěry fasádními barvami
• nátěry podlah pro zvýšení přilnavosti opravných a vyrovnávacích tmelů, lepidel a stěrek
• pro vnitřní i venkovní aplikaci
• na dřevěné, papírové, sádrokartonové povrchy, na dřevotřísku, na OSB desky

Pracovní postup:
Podklad musí být suchý, čistý a soudržný, bez volných částic, prachu a mastnoty. Před zahájením prací je nutno okolí zakrýt fólií proti znečištění. Dle savosti podkladu ředíme ve výše uvedeném poměru. Důkladně promícháme. Nanášíme štětcem nebo válečkem. Ředěný přípravek je nutné v průběhu nanášení promíchávat.

Spotřeba: 0,2 kg/m² (koncentrátu)
Logo značky český stavitel

Proč je právě ČESKÝ STAVITEL tím ideálním řešením pro můj projekt?

protože je spolehlivou značkou s více než 30 letou tradicí, nabízející špičkovou stavební chemii a lepidla. S jejich produkty získáte kvalitu ISO9001, lokální přístup, spolehlivost a výkon, které očekáváte pro vaše stavební projekty. Od vysoce kvalitních stavebních lepidel, pěn a tmelů po hydroizolační a impregnační prostředky. Její produkty navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout vynikajících výsledků ve vašich stavebních projektech, ať už se jedná o drobné opravy, renovace nebo velké stavební projekty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Povrchové úpravy staveb
Spotřeba: 0,2 kg/m² (koncentrátu)
Barva obsahu: šedobílá
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 4.12.2021
Kvalitní výrobek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CeskyStavitel_logo_web

Český stavitel® je nejstarší a nejznámější značka Přerovské rodinné firmy METRUM s.r.o. operující na českém trhu od roku 2004. Pod značkou Český stavitel® naleznete produkty stavební chemie, hydroizolační produkty, tmely, silikony, montážní pěny, chemické kotvy a impregnace. Výrobky s logem Český stavitel® si oblíbili profesionálové ve stavebnictví i dřevozpracujícím průmyslu.

Značka Český stavitel® je zárukou kvality, lokálního přístupu a tradičních hodnot.

#showmore#

logo-metrum

Metrum s.r.o. je českou ryze rodinnou společností. V začátcích svého působení se zabývala dovozem a prodejem vteřinových lepidel CARTELL. V roce 1999 se firma rozrostla o divizi zaměřenou na průmyslová lepidla. Tato divize byla pojmenována Průmyslové lepení. Se začátkem nového tisíciletí vznikla druhá divize Stavební chemie, specializující se na produkty spojené se stavbou. O rok později se začala rozjíždět výroba produktů Dřevosan s originální recepturou.

  • V roce 2001 se stala společnost právnickou osobu pod názvem METRUM s.r.o.
  • V listopadu t. r. získala certifikát ISO 9002. O dva roky pak později proběhla recertifikace na ISO 9001.

Stále rozšiřuje aktivity v oblasti zpracovatelů dřeva a výrobců dřevostaveb, automobilovém, sklářském a papírenském průmyslu, stejně tak v obchodních službách pro stavebniny, železářství a hospodářské potřeby.

  • S rokem 2003 společnost rozhodla sjednotit produkty stavební chemie pod obchodní značku ČESKÝ STAVITEL®.
  • V roce 2007 se společnost Metrum přestěhovala do současných větších prostor v Přerově.

Protože se firma i nadále rozvíjí a vyvíjí stále nové produkty, v roce 2014 vznikla nová značka, která nese název BULDOK. Pod touto značkou jsou prodávány ekologické a čisticí prostředky. Zároveň je distributorem v ČR holandské značky olejových nátěrových hmot KOOPMANS. Jedná se o kvalitní olejové impregnační lazury a laky, nabízené v mnoha barevných odstínech, vhodné do exteriéru a interiéru.

Rovněž je výrobcem řady privátních značek a významným distributorem značek LOXEAL, TEX YEAR EUROPE, CARTELL , BOCHEMIT, DUVILAX, ALKAPRÉN, TRELLEBORG, DEN BRAVEN, TECTANE a dalších. Výrobky dodává i do dalších zemí EU - Německo, Slovensko, Polsko…  

  • V roce 2022 oslavila výročí 30 let na trhu. 
  • Od poloviny roku 2018 mají produkty nový moderní design
  • V roce 2019 jsme se stala partnerem ADMD (asociace dodavatelů montovaných domů).

Firma METRUM s.r.o., to jsou kvalitní výrobky, proškolení zaměstnanci, profesionální odborné poradenství a přátelský přístup. Setkat se s jejich prací můžete prostřednictvím mezinárodních veletrhů, sympozií, seminářů a různých předváděcích akcí. Divize Stavební chemie se pravidelně účastní Mezinárodního odborného semináře Dřevostavby Volyně. Divize Průmyslového lepení se již mnoho let účastní sklářského sympozia IGS v Novém Boru a stejně tak vystavujeme na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.