Maltočistič

Kód: MET_2700522
V naší dílně
od 94 Kč / ks od 77,69 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Prostředek na čištění skvrn od vápna a cementu z betonu, kamene, cihelného zdiva, dlažby, dlaždic a...

Detailní informace

Velikost balení: 1kg
Doručíme za 1-2 dny | MET_2700522
Můžeme doručit do: 19.5.2022
94 Kč / ks
77,69 Kč bez DPH
Velikost balení: 5kg
Doručíme za 1-2 dny | MET_2700524
Můžeme doručit do: 19.5.2022
108 Kč / ks
89,26 Kč bez DPH
Velikost balení: 10kg
Vyprodáno | MET_2700525
191 Kč / ks
157,85 Kč bez DPH
Velikost balení: 20kg
Vyprodáno | MET_2700526
388 Kč / ks
320,66 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Prostředek na čištění skvrn od vápna a cementu z betonu, kamene, cihelného zdiva, dlažby, dlaždic a keramiky.

Je určen pro profesionální použití. Oživuje vzhled zašlých povrchů. Snižuje pracnost při úklidu po obkládání a spárování. Vhodné i pro čištění výkvětů. Maltočistič není určen pro použití na leštěné teraso a mramory.

Maltočistič je kapalný, kyselý prostředek na čištění ve stavebnictví na bázi aktivních kyselin. Je určen pro profesionální i spotřebitelské použití.

Charakteristika:
• účinný na cement a vápno
• oživuje vhled zašlých povrchů
• vyráběn v systému řízení jakosti ISO 9001
• vyrobeno v ČR

Příklady použití:
• čištění podkladů a povrchů od vápna, cementu a výkvětů
• čištění betonu, kamene, cihelného zdiva, obkladů, dlažby a keramiky

Podklad:
Čištěný podklad se nejdříve důkladně navlhčí vodou – do nasycení, přebytečná voda se odstraní.

Pracovní postup:
Přípravek se napřed naředí podle druhu materiálu a stupně znečištění (viz Dávkování). Před vlastním čištěním je nutné na malé zkušební ploše provést ověřovací praktickou zkoušku, že roztok nepoškozuje čištěný podklad. Pokud je jakákoliv známka, že je zkušební povrch roztokem napaden, omyje se velkým množstvím vody a vyzkouší se slabší roztok. Zvláštní pozornost je potřeba věnovat materiálům z terasa, mramoru, vápenopískových cihel apod., u kterých dochází k napadení povrchu kyselinou. Připravený a odzkoušený roztok se důkladně vetře štětcem do čištěného podkladu a po několika minutách působení se mechanicky odstraní houbou, kartáčem nebo hadříkem. Povrch nesmí zaschnout. Nakonec se čištěný povrch důkladně opláchne/omyje vodou. Pokud se nepodaří odstranit všechny skvrny, postup se opakuje.

Spotřeba: cca 0,25 l/m² naředěného roztoku

Výstražné symboly:
GHS05 - GHS 05 - látky korozivníGHS07 - GHS 07 - dráždivé

Bezpečnostní upozornění: H315 Dráždí kůži. H290 Může být korozivní pro kovy. H318 Způsobuje vážné poškození očí. H335 Může způsobit podráždění dýchacích cest.

Dokumentace:
Technický list
Bezpečnostní list
Datový list

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

CeskyStavitel_logo_web

Český stavitel® je nejstarší a nejznámější značka METRUM s.r.o. operující na českém trhu od roku 2004. Pod značkou Český stavitel® nabízíme vlastní produkty stavební chemie, hydroizolační produkty, tmely, silikony, montážní pěny, chemické kotvy a impregnace. Výrobky s logem Český stavitel® si oblíbili profesionálové ve stavebnictví i dřevozpracujícím průmyslu.

Značka Český stavitel® je zárukou kvality, vysoké úrovně služeb a servisu.

logo-metrum

Jsme ryze českou rodinnou společností. V začátcích svého působení jsme se zabývali dovozem a prodejem vteřinových lepidel CARTELL. V roce 1999 se firma rozrostla o divizi zaměřenou na průmyslová lepidla. Tuto divizi jsme pojmenovali Průmyslové lepení. Se začátkem nového tisíciletí vznikla druhá divize Stavební chemie, specializující se na produkty spojené se stavbou. O rok později se začala rozjíždět výroba produktů Dřevosan s naší původní recepturou.

  • V roce 2001 se naše společnost přeměnila na právnickou osobu pod názvem METRUM s.r.o.
  • V listopadu t. r. jsme získali certifikát ISO 9002. O dva roky pak později proběhla recertifikace na ISO 9001.

Stále rozšiřujeme aktivity v oblasti zpracovatelů dřeva a výrobců dřevostaveb, automobilovém, sklářském a papírenském průmyslu, stejně tak v obchodních službách pro stavebniny, železářství a hospodářské potřeby.

  • S rokem 2003 jsme se rozhodli naše produkty stavební chemie sjednotit pod značku ČESKÝ STAVITEL®.
  • V roce 2007 jsme se přestěhovali do nových a větších prostor v Přerově.

Protože se firma i nadále rozvíjí a vyvíjí stále nové produkty, v roce 2014 vznikla nová značka, která nese název BULDOK. Pod touto značkou jsou prodávány ekologické a čisticí prostředky. Zároveň jsme výhradním distributorem v ČR holandské značky olejových nátěrových hmot KOOPMANS. Jedná se o kvalitní olejové impregnační lazury a laky, nabízené v mnoha barevných odstínech, vhodné do exteriéru a interiéru.

Rovněž jsme výrobcem řady privátních značek a významným distributorem značek LOXEAL, TEX YEAR EUROPE, CARTELL , BOCHEMIT, DUVILAX, ALKAPRÉN, TRELLEBORG, DEN BRAVEN, TECTANE a dalších. Výrobky dodáváme i do dalších zemí EU - Německo, Slovensko, Polsko…  

  • V roce 2017 jsme oslavili výročí 25 let na trhu. Od tohoto roku je pro naše obchodní partnery také spuštěn nový B2B objednávkový web na stránkách metrum.cz, který usnadňuje orientaci v naší nabídce.
  • Od poloviny roku 2018 jsme postupně začali měnit a sjednocovat design našich výrobků.
  • V roce 2019 jsme se stali partnerem ADMD (asociace dodavatelů montovaných domů).

Firma METRUM s.r.o., to jsou kvalitní výrobky, proškolení zaměstnanci, profesionální odborné poradenství a přátelský přístup. Setkat se s naší prací můžete prostřednictvím mezinárodních veletrhů, sympozií, seminářů a různých předváděcích akcí. Divize Stavební chemie se pravidelně účastní Mezinárodního odborného semináře Dřevostavby Volyně. Divize Průmyslového lepení se již mnoho let účastní sklářského sympozia IGS v Novém Boru a stejně tak vystavujeme na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení