Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Maltočistič

Kód: MET_2700522
Doporučujeme Vyrobené v ČR
od 168 Kč / ks od 138,84 Kč bez DPH od 152 Kč / 1 kg

Zvolte variantu

Prostředek na čištění skvrn od vápna a cementu z betonu, kamene, cihelného zdiva, dlažby, dlaždic a keramiky.Je určen pro profesionální použit...

Detailní informace

Velikost balení: 1kg
Doručíme do 4 dnů | MET_2700522
Můžeme doručit do: 27.6.2024
168 Kč / ks
138,84 Kč bez DPH
Velikost balení: 5kg
Doručíme do 4 dnů | MET_2700524
Můžeme doručit do: 27.6.2024
789 Kč / ks
652,07 Kč bez DPH
Velikost balení: 10kg
Vyprodáno | MET_2700525
1 520 Kč / ks
1 256,20 Kč bez DPH
Velikost balení: 20kg
Vyprodáno | MET_2700526
3 040 Kč / ks
2 512,40 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Prostředek na čištění skvrn od vápna a cementu z betonu, kamene, cihelného zdiva, dlažby, dlaždic a keramiky.

Je určen pro profesionální použití. Oživuje vzhled zašlých povrchů. Snižuje pracnost při úklidu po obkládání a spárování. Vhodné i pro čištění výkvětů. Maltočistič není určen pro použití na leštěné teraso a mramory.

Maltočistič je kapalný, kyselý prostředek na čištění ve stavebnictví na bázi aktivních kyselin. Je určen pro profesionální i spotřebitelské použití.

Charakteristika:
• účinný na cement a vápno
• oživuje vhled zašlých povrchů
• vyráběn v systému řízení jakosti ISO 9001
• vyrobeno v ČR

Příklady použití:
• čištění podkladů a povrchů od vápna, cementu a výkvětů
• čištění betonu, kamene, cihelného zdiva, obkladů, dlažby a keramiky

Podklad:
Čištěný podklad se nejdříve důkladně navlhčí vodou – do nasycení, přebytečná voda se odstraní.

Pracovní postup:
Přípravek se napřed naředí podle druhu materiálu a stupně znečištění (viz Dávkování). Před vlastním čištěním je nutné na malé zkušební ploše provést ověřovací praktickou zkoušku, že roztok nepoškozuje čištěný podklad. Pokud je jakákoliv známka, že je zkušební povrch roztokem napaden, omyje se velkým množstvím vody a vyzkouší se slabší roztok. Zvláštní pozornost je potřeba věnovat materiálům z terasa, mramoru, vápenopískových cihel apod., u kterých dochází k napadení povrchu kyselinou. Připravený a odzkoušený roztok se důkladně vetře štětcem do čištěného podkladu a po několika minutách působení se mechanicky odstraní houbou, kartáčem nebo hadříkem. Povrch nesmí zaschnout. Nakonec se čištěný povrch důkladně opláchne/omyje vodou. Pokud se nepodaří odstranit všechny skvrny, postup se opakuje.

Spotřeba: cca 0,25 l/m² naředěného roztoku

Výstražné symboly:
GHS05 - GHS 05 - látky korozivníGHS07 - GHS 07 - dráždivé

Bezpečnostní upozornění: H315 Dráždí kůži. H290 Může být korozivní pro kovy. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. H335 Může způsobit podráždění dýchacích cest.
Logo značky český stavitel

Proč je právě ČESKÝ STAVITEL tím ideálním řešením pro můj projekt?

protože je spolehlivou značkou s více než 30 letou tradicí, nabízející špičkovou stavební chemii a lepidla. S jejich produkty získáte kvalitu ISO9001, lokální přístup, spolehlivost a výkon, které očekáváte pro vaše stavební projekty. Od vysoce kvalitních stavebních lepidel, pěn a tmelů po hydroizolační a impregnační prostředky. Její produkty navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout vynikajících výsledků ve vašich stavebních projektech, ať už se jedná o drobné opravy, renovace nebo velké stavební projekty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Povrchové úpravy staveb
Spotřeba: cca 0,25 l/m² naředěného roztoku
Barva obsahu: nažloutlá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CeskyStavitel_logo_web

Český stavitel® je nejstarší a nejznámější značka Přerovské rodinné firmy METRUM s.r.o. operující na českém trhu od roku 2004. Pod značkou Český stavitel® naleznete produkty stavební chemie, hydroizolační produkty, tmely, silikony, montážní pěny, chemické kotvy a impregnace. Výrobky s logem Český stavitel® si oblíbili profesionálové ve stavebnictví i dřevozpracujícím průmyslu.

Značka Český stavitel® je zárukou kvality, lokálního přístupu a tradičních hodnot.

#showmore#

logo-metrum

Metrum s.r.o. je českou ryze rodinnou společností. V začátcích svého působení se zabývala dovozem a prodejem vteřinových lepidel CARTELL. V roce 1999 se firma rozrostla o divizi zaměřenou na průmyslová lepidla. Tato divize byla pojmenována Průmyslové lepení. Se začátkem nového tisíciletí vznikla druhá divize Stavební chemie, specializující se na produkty spojené se stavbou. O rok později se začala rozjíždět výroba produktů Dřevosan s originální recepturou.

  • V roce 2001 se stala společnost právnickou osobu pod názvem METRUM s.r.o.
  • V listopadu t. r. získala certifikát ISO 9002. O dva roky pak později proběhla recertifikace na ISO 9001.

Stále rozšiřuje aktivity v oblasti zpracovatelů dřeva a výrobců dřevostaveb, automobilovém, sklářském a papírenském průmyslu, stejně tak v obchodních službách pro stavebniny, železářství a hospodářské potřeby.

  • S rokem 2003 společnost rozhodla sjednotit produkty stavební chemie pod obchodní značku ČESKÝ STAVITEL®.
  • V roce 2007 se společnost Metrum přestěhovala do současných větších prostor v Přerově.

Protože se firma i nadále rozvíjí a vyvíjí stále nové produkty, v roce 2014 vznikla nová značka, která nese název BULDOK. Pod touto značkou jsou prodávány ekologické a čisticí prostředky. Zároveň je distributorem v ČR holandské značky olejových nátěrových hmot KOOPMANS. Jedná se o kvalitní olejové impregnační lazury a laky, nabízené v mnoha barevných odstínech, vhodné do exteriéru a interiéru.

Rovněž je výrobcem řady privátních značek a významným distributorem značek LOXEAL, TEX YEAR EUROPE, CARTELL , BOCHEMIT, DUVILAX, ALKAPRÉN, TRELLEBORG, DEN BRAVEN, TECTANE a dalších. Výrobky dodává i do dalších zemí EU - Německo, Slovensko, Polsko…  

  • V roce 2022 oslavila výročí 30 let na trhu. 
  • Od poloviny roku 2018 mají produkty nový moderní design
  • V roce 2019 jsme se stala partnerem ADMD (asociace dodavatelů montovaných domů).

Firma METRUM s.r.o., to jsou kvalitní výrobky, proškolení zaměstnanci, profesionální odborné poradenství a přátelský přístup. Setkat se s jejich prací můžete prostřednictvím mezinárodních veletrhů, sympozií, seminářů a různých předváděcích akcí. Divize Stavební chemie se pravidelně účastní Mezinárodního odborného semináře Dřevostavby Volyně. Divize Průmyslového lepení se již mnoho let účastní sklářského sympozia IGS v Novém Boru a stejně tak vystavujeme na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.