Odstraňovač silikonu RL 100ml

Kód: MET_70503RL
Neohodnoceno
Značka: DEN BRAVEN
146 Kč / ks 120,66 Kč bez DPH
Doručíme za 1-2 dny
Můžeme doručit do:
1.11.2021
Pro odstranění vytvrzeného silikonu ze zdiva, dřeva, keramiky, kamene, betonu, skla, kovů, plastů ap...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro odstranění vytvrzeného silikonu ze zdiva, dřeva, keramiky, kamene, betonu, skla, kovů, plastů apod. Jednoduchá aplikace, např. odstranění zašlých spár okolo van, umyvadel, WC apod. Nenapadá povrchy čištěných materiálů.

Popis: Minimální zápach. Obsahuje nanášecí štěteček.

Bezpečnostní upozornění: H226 Hořlavá kapalina a páry. H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. H413 Může vyvolat dlouhodobé škodlivé účinky pro vodní organismy.

Dokumentace:
Technický list
Bezpečnostní list

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 0.12 kg
Značka: DEN BRAVEN
Výrobce: DEN BRAVEN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

cervene nasirku_logo_DB

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.