Lepidlo na obklady

Kód: MET_50101RL
Neohodnoceno
Značka: DEN BRAVEN
88 Kč / ks 72,73 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Pro lepení keramických obkladů a mozaiky, lepení polystyrenových podhledů a ukončovacích lišt, včetn...

Detailní informace

310ml
Doručíme za 1-2 dny | MET_50101RL
Můžeme doručit do: 1.11.2021
93,80 Kč
88 Kč / ks
72,73 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Pro lepení keramických obkladů a mozaiky, lepení polystyrenových podhledů a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, lepení na podklady: cihelné zdivo, omítky, beton, dřevo, sádrokarton a především stará umakartová jádra panelových domů a ubytoven.

Popis: Dosahuje excelentní přídržnosti oproti většině cementových lepidel viz. tabulka níže. Odpovídá normě ČSN EN 12004 – Malty a lepidla pro keramické obkladové prvky jako Disperzní lepidlo s prodlouženou dobou zavadnutí D1E.

Spotřeba: 1,5 – 2,0 kg/m²

Dokumentace:
Bezpečnostní list
Technický list
Prohlášení o vlastnostech

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální tmely
Značka: DEN BRAVEN
Výrobce: DEN BRAVEN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

cervene nasirku_logo_DB

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.