Lepidlo na polystyren

Kód: MET_50906RL
Neohodnoceno
Značka: DEN BRAVEN
53 Kč / ks 43,80 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových...

Detailní informace

310ml RL
Doručíme za 1-2 dny | MET_50906RL
Můžeme doručit do: 1.11.2021
63,90 Kč
53 Kč / ks
43,80 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů.

Popis: Pro těsnění nerovností - vzniklých spár při lepení velkoformátových polystyrenových desek na různé stavební podklady. Při lepení musí být minimálně jeden z lepených materiálů savý.

Dokumentace:
Bezpečnostní list
Technický list
Prohlášení o shodě

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální tmely
Značka: DEN BRAVEN
Výrobce: DEN BRAVEN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

cervene nasirku_logo_DB

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.