Hřebíky a šrouby v tubě RL

Kód: MET_50508RL
1 hodnocení
Značka: DEN BRAVEN
107 Kč / ks 88,43 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Pro lepení dřevěných prahů, límců obložkových dveřních zárubní, lepení obvodových lišt plovoucích po...

Detailní informace

Varianta: 310ml
Doručíme za 1-2 dny | MET_50508RL
Můžeme doručit do: 10.12.2021
160 Kč
107 Kč / ks
88,43 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Pro lepení dřevěných prahů, límců obložkových dveřních zárubní, lepení obvodových lišt plovoucích podlah, profilových materiálů a desek.

Popis: Konečná pevnost spoje v tahu 15 kg/cm2. Lepidlo se nanáší na jednu stranu lepených materiálů rovnoměrně v pruzích, které se přitisknou k sobě. Při lepení polystyrenu se nanáší v tenkých pruzích a nechá se cca 5-10 minut odvětrat. Poté se přiloží lepené díly k sobě.

Spotřeba: 300 – 600 g/m²

Bezpečnostní upozornění: H315 Dráždí kůži. H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry. H336 Může způsobit ospalost nebo závratě. H411 Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Dokumentace:
Bezpečnostní list
Technický list

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální
Značka: DEN BRAVEN
Výrobce: DEN BRAVEN
Velikost balení: 310ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.