PE fólie stavební polorukáv

Kód: MET_B8972FOL
Neohodnoceno
Značka: DEN BRAVEN
1 380 Kč / ks 1 140,50 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Pro efektivní zakrytí stavebních strojů, stavebních materiálů, nářadí a náčiní. Z PE fólie je možné...

Detailní informace

1,0/2,0x100m;100µm transparentní
Doručíme za 1-2 dny | MET_B8972FOL
Můžeme doručit do: 1.11.2021
2 447 Kč
1 380 Kč / ks
1 140,50 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Pro efektivní zakrytí stavebních strojů, stavebních materiálů, nářadí a náčiní. Z PE fólie je možné drobnou úpravou získat zakrývací, mechanicky odolnou folii o šířce až 2 m k ochraně podlah, nábytku a schodišť během stavebních prací.

Popis: Před nechtěným poškozením ochrání podlahové krytiny jako koberce, lamino podlahy, přírodní a umělé dlažby, dřevěné podlahy a jiné, jinak obtížně čistitelné povrchy. Při krátkodobé instalaci odolává povětrnostním vlivům a UV záření. Výsledná životnost a odolnost proti propíchnutí a protržení je závislá na intenzitě UV záření. Fólie je vodonepropustná a lehce omyvatelná. Používá se jako separační fólie u vytápěných podlah.

Dokumentace:
Technický list

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavební PE rukávy - PE polorukávy
Značka: DEN BRAVEN
Výrobce: DEN BRAVEN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

cervene nasirku_logo_DB

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.