Membrána Corotop METAL 440 37,5m2

Kód: MET_9901548
Neohodnoceno
Značka: COROTOP
8 910 Kč / ks 7 363,64 Kč bez DPH
Doručíme za 1-2 dny
Můžeme doručit do:
10.12.2021
Třívrstvá parotěsná tzv. těžká membrána, která je z vnější strany opatřena speciálně provázanou dren...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Třívrstvá parotěsná tzv. těžká membrána, která je z vnější strany opatřena speciálně provázanou drenážní vrstvou zajišťující provětrání a odvod kondenzátu a termoreflexní vrstvou zabraňující přehřívání konstrukce. Tato membrána je vhodná především pro plechové falcované a klik (click) krytiny.

Popis: Použití:
• pod střešní krytiny z plochých plechů pokládaných na bednění větraných a nevětraných střech
• na šikmé střechy kryté plechovou falcovanou krytinou
• pro klik (click) krytiny

Výhody:
• chrání střešní konstrukci proti korozi
• potlačuje zvuky způsobené povětrnostními podmínkami (déšť) a zajišťuje výbornou akustiku
• zajišťuje větrání střech krytých plochým plechem
• zabraňuje přehřátí střešní membrány
• snadná montáž
• nabízíme také verzi s 2 lepicími páskami (Corotop Metal 440+)

Dokumentace:
Prohlášení o vlastnostech
Technický list

Doplňkové parametry

Kategorie: Střešní membrány
Hmotnost: 20.25 kg
Značka: COROTOP
Výrobce: COROTOP

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo_corotop 2

Corotop® je značka výrobků moderních střešních a fasádních systémů zajišťujících dlouhou životnost střechy a dřevostaveb. Nabízíme široký sortiment kvalitních střešních, fasádních a paroizolačních membrán a příslušenství.

Z technologického hlediska je výroba membrán Corotop® pokročilým procesem probíhajícím podle nejvyšších evropských standardů. V naší továrně je realizován celý výrobní proces, od prvotní suroviny až po finální výrobek. Díky tomu Vám dodáváme výrobky, jejichž kvalita je stále ověřována od okamžiku nákupu suroviny až po konečný výrobek, který se bude nacházet na Vaší stavbě. Klíčové parametry každé části vyrobeného materiálu jsou kontrolovány v laboratoři. Takto detailně ověřený výrobek je uváděn na trh. Hodnoty kontrolovaných parametrů mají obrovský význam, neboť montované membrány jsou podrobeny působení extrémních vnějších vlivů. Několik desítek let zkušeností ve výrobě membrán značky Corotop® je nejlepší zárukou kvality a životnosti nabízených výrobků. Potvrzením spolehlivosti značky Corotop® je důvěra zákazníků, a především řemeslníků, kteří odedávna používají naše výrobky na tisících evropských střech. Výrobky Corotop® jsou dostupné ve všech evropských zemích a těší se oblibě tisíců odborníků a spokojených klientů, čehož důkazem je nepřetržitý růst prodeje a rozvoj značky. Corotop® nedodává jen membrány, ale také komplexní systémy příslušenství, které zajišťují kompletní výměnu vzduchu a stabilní prostředí v objektu. Dodáváme moderní řešení zakládající se na špičkových výrobcích. Široký sortiment výrobků Corotop® zahrnuje speciální pásky pro lepení a opravu membrán, těsnící pásky, pásky a výrobky určené pro montáž a větrání hřebene střechy, výrobky pro utěsnění komínů a okapů. Kromě toho nabízíme prvky systému bezpečné střešní komunikace a protisněhové ochrany. Všechny výrobky jsou nabízeny v široké škále barev a rozměrů, přizpůsobených potřebám klientů.

Corotop® nabízí komplexní střešní a fasádní systém. Výrobky značky Corotop® představují inovační řešení a vysokou kvalitu výrobků, které získaly důvěru mnoha zákazníků a zhotovitelů v celé Evropě. Prodej značkových výrobků je podepřena aktivním marketingem a technickým poradenstvím, zakládajícím se na know-how, které bylo vyvinuto na základě dlouhodobých zkušeností z výrobní, obchodní a marketingové praxe.

COROTOP® JE ZNAČKOU NEJVYŠŠÍ KVALITY - SPOLEHNĚTE SE NA EXPERTY, SPOLEHNĚTE SE NA ZNAČKU COROTOP®.