Matice nýtovací M10x18, 20ks
Kód: LEV_23955Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Hliníková nýtovací matice s metrickým závitem M10, délka 18 mm, počet v balení 20 ks, vroubkovaný límec pro větší pevnost spoje. Aplikujte pomocí - nýtovacích kleští FESTA číslo 24035.Dodatočné parametre
| Kategória: | Nýtovací matice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 8590804091837 |
| Průměr: | 10 mm |
| Délka: | 18 mm |
| Materiál: | hliník |
| Povrchová úprava: | Zinek bílý |
| Balení: | 20 ks |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | LEVIOR s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tovačovská 3488/28, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | levior@levior.cz |