Kompresor bezolejový 1,1kW 24l
Kód: LEV_35361Podrobný popis
Výkon 1100W, napětí 230V/50Hz, typ: bezolejový, pracovní tlak 8 bar, běh bez zátěže 2850 min-1, volný přívod vzduchu 160l/min, kapacita zásobníku 24l, hmotnost 23 kg.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompresory |
|---|---|
| Hmotnosť: | 20.15 kg |
| EAN: | 8585033329349 |
| Napájení: | 230 V |
| Objem nádrže: | 24 l |
| Příkon: | 1100 W |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | LEVIOR s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tovačovská 3488/28, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | levior@levior.cz |