Kotouč pilový s SK plátky, O 115x2,2x22,2mm, 40T
Kód: EXT_8803203Podrobný popis
Řada kvalitních univerzálních pilových kotoučů s SK plátky na podélné a příčné řezy masivních dřev, dřevotřískových a tvrdých dřevovláknitých desek. Široký výběr kotoučů s různými průměry upínacího otvoru pro všechny běžné typy pil na trhu- kotouč je s tzv. střídavým zubem (ATB) což je označení řezného typu dvou po sobě jdoucích karbidových plátků
- při výběru kotouče platí, že čím tvrdší materiál případně větší potřeba čistého řezu, tím vyšší počet zubů by měl kotouč mít
- použití v úhlové brusce pouze za předpokladu, že je úhlová bruska s kotoučem pevně upnuta do (k tomu určené a řádně zabezpečené) horizontální základny a plní tak funkci jako okružní pila
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pilové kotouče SK plátky, redukční kroužky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 8595126926263 |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 ot/min |
| ? Počet zubů: | 40T |
| Vnitřní průměr: | 22,2 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |