Alarm s pohybovým čidlem EM‑125L PROTECTOR
Kód: EMS_H8106Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pohybová čidla |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.259 kg |
| EAN: | 8592920146989 |
| Prodejní obal: | 1 ks, papírová krabička |
| Barva: | černá |
| Citlivost: | – |
| Další funkce: | ne |
| Detekční dosah: | 8 m |
| Detekční úhel: | 110° |
| Doba sepnutí: | 5 s, 30 s, 1 min, 3 min, 5 min |
| Krytí: | IP21 |
| Max. zátěž kapacitní: | – |
| Napájení: | DC USB 5 V / 3× AA |
| Produkt: | alarm |
| Přenosová frekvence: | – |
| Recyklační poplatek: | 1.02 Kč |
| Rozměr: | 100 × 80 × 60 mm |
| Typ senzoru: | PIR |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šířava 295/17, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | info@emos.cz |