Motor samostatný, 389ccm, 13HP
Kód: EXT_8896770Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Samostatný horizontální motor umožňuje zabudování do nesilničních mobilních strojů jako jejich pohon, např. do vibračních desek, pěchů, zhutňovacích válců, pásových transportérů, vodních čerpadel apod. Motor je vybaven systémem kontroly stavu oleje, který v případě nízké hladiny motor vypne a zabránítak jeho poškození.- regulace otáček motoru umožňuje nastavit optimální výkon
- motor je vybaven směrováním výfuku, aby se omezilo vdechování spalin osobami, které používají motor
- hřídel s drážkou umožňuje snadné a spolehlivé připojení k mnoha strojům
Dodatočné parametre
| Kategória: | Samostatné motory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 32.6 kg |
| EAN: | 8595126981293 |
| Objem nádrže: | 3,6 l |
| Obsah válce: | 389ccm |
| Spotřeba: | 0,53l/kW |
| Typ hřídele: | ⌀25mm, s drážkou |
| Typ motoru: | čtyřtaktní zážehový, OHV |
| Výkon maximální: | 9,5kW (13HP)/4000min-1 |
| Výkon provozní: | 7,8kW/3600min-1 |
| Zapalování: | T.C.I. (tranzistorové, bezkontaktní) |
| rozměry (vך×d): | 45x47x33cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |