LED stolní lampa KAREN, černá Z7615
Kód: EMS_Z7615Súvisiaci tovar
Podrobný popis

Když se snoubí praktičnost a design
Elegantní LED stolní lampa KAREN je ideálním kandidátem do moderního interiéru. Lampa vyniká nejen mimořádnou variabilitou z konstrukčního hlediska, ale také ideální intenzitou a barvou poskytovaného světla. Za zmínku stojí rovněž možnost bezdrátového nabíjení telefonu a plynulého stmívání.

Příjemnější pracovní prostředí ve dne v noci
Lampička díky komfortnímu dotykovému ovládání perfektně osvětlí každý pracovní stůl díky vysokému světelnému toku (600 lm). Díky možnosti plynulého stmívání je tak zaručena optimální intenzita osvětlení, kterou oceníte zejména při práci v pozdějších hodinách.

Lampa, která zaujme na první pohled
Stolní lampa není pouze praktický pomocník, ale může se stát také vkusným doplňkem. Lampa KAREN totiž představuje zajímavý designový prvek, který zajisté vkusně doplní každý interiér. Na první pohled zaujme zejména kvalitní povrchovou úpravou z hliníku a podsvícenými tlačítky pro dotykové ovládání, které lampě propůjčují opravdu nadčasový vzhled.

Lampa, která hravě nabije váš telefon
Neustálé hledání nabíječky? S tím je konec! Oblíbeným benefitem lampy KAREN je totiž možnost bezdrátového nabíjení telefonu, což je velmi praktické nejen v kanceláři, ale také při home office. Telefon díky tomu budete mít stále na očích a nebudete se muset vzdalovat od rozdělané práce. Vašemu soustředění už nebude nic stát v cestě!

Vhodné světlo pro každou činnost
Možnost vybrat si oblíbenou barvu světla je dnes už téměř samozřejmostí a lampa KAREN není výjimkou! Změna barvy světla je možná ve 3 krocích (teplá bílá – relax, neutrální bílá – čtení, studená bílá – práce). Lampa je tak nepostradatelným pomocníkem nejen při práci na počítači, ale patřičné využití najde i při různých kreativních aktivitách, studiu nebo odpočinku.

Precizní osvětlení i pro ty nejnáročnější
Lampička svítí vždy na správné místo, aniž by ji bylo nutné posouvat. Dlouhý krk a 3 klouby poskytují široké možnosti horizontálního i vertikálního nastavení. Lampa je tak vskutku velmi variabilní a snáze se přizpůsobí každému prostoru, také díky přívodnímu kabelu o délce 130 cm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.397 kg |
| EAN: | 8592920097892 |
| Prodejní obal: | 1 ks, krabice |
| Barva: | tmavě šedá |
| Barva světla: | teplá/neutrální/studená bílá |
| Činitel stárnutí: | – |
| Čip LED: | – |
| Délka přívodního kabelu: | 1,3 m |
| Energetická třída: | E |
| Energetická třída (od 1.9.2021): | – |
| Index podání barev (CRI): | Ra >80 |
| Integrovaná nabíjecí baterie: | ne |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál: | hliník/plast |
| Max. výkon: | – |
| Napájecí zdroj: | 13,5 V/1 500 mA |
| Napájecí zdroj součástí balení: | ano |
| Napětí: | 220–240 V |
| Obsah rtuti: | – |
| Patice (uchycení žárovky): | – |
| Počet LED: | – |
| Počet spínacích cyklů: | – |
| Příkon: | 9,2 W |
| Recyklační poplatek: | 8.47 Kč |
| Rozměr: | 200 × 550 × 700 mm |
| Rychlost náběhu na 100 %: | – |
| Stmívání: | ano |
| Světelný tok: | 640 lm |
| Teplota chromatičnosti: | 3 000/4 000/6 500 K |
| Typ napájení: | síť |
| ? Účiník: | – |
| USB port: | ne + bezdrátové nabíjení |
| Životnost: | – |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šířava 295/17, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | info@emos.cz |