Pás upínací ráčnový s háky 1"(25mm)x5m
Kód: LEV_51022Podrobný popis
Textilní pásy jsou určeny k fixaci nákladu při transportu a zabraňují jeho poškození.Dodatočné parametre
| Kategória: | Upínací pásy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| EAN: | 8590804021988 |
| Délka: | 5 m |
| Šířka: | 25mm |
| Nosnost: | neudává se |
Hodnotenie tovaru
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | LEVIOR s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tovačovská 3488/28, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | levior@levior.cz |