Fasádní páska STRONG
Kód: DBX_B7060MA DBX_B7061MA DBX_B7062MA Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Je malířská a fasádní páska, odolná UV záření, speciálně vyvinutá pro profesionální použití. Lehce odstranitelná do 7 dnů po aplikaci bez zanechání lepidla. Pro vytváření rovných přechodů v omítce. Díky skvělé přilnavosti lze vytvořit ostré linie. Na širokou paletu různorodých povrchů, zahrnujících dříve natřené stěny a stropy, sokly, podlahové lišty, omítky, cihly, beton, dřevo, obklady a dlažbu a mnoho dalších. Nosičem je LDPE/textilní mřížka s UV filtrem.
Charakteristika
- okamžitě a snadno použitelná
- extrémně vysoká lepivost a přilnavost
- UV stabilní až 7 dní
- šetří životní prostředí neobsahuje rozpouštědla
Použití
Vhodná pro interiéry i exteriéry. Pro vytváření rovných přechodů v omítce. Vhodná na podklady jako jsou omítky, cihly, beton, dřevo obklady a další hladké povrchy. Vhodná pro zavěšování výrobků na stěny, například upevnění těžké ochranné fólie na fasády během renovační práce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Maskovací pásky, krepové, papírové, PVC |
|---|---|
| EAN: | 8595100136114 |
| Rozměry: | 48 mm, délka 20 m |
| Barva: | oranžová |
| Délka: | 20 m |
| Šířka: | 48 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Den Braven Czech and Slovak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Úvalno 353, 793 91 Úvalno, ČR |
| E-mail : | info@denbraven.cz |