Maskovací páska 100 °C PREMIUM
Kód: DBX_B7011MA DBX_B7031MA DBX_B7041MA Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Maskovací páska 100 °C PREMIUM je nepostradatelným pomocníkem při malování, lakování, tmelení i stěrkování. Spolehlivě drží v interiéru i exteriéru, odolává teplotám až 100 °C a po odstranění nezanechává žádné zbytky lepidla. Práce je tak rychlá, čistá a bez starostí. Díky své vysoké odolnosti a univerzálnímu využití najde uplatnění v autoprůmyslu, stavebnictví, lakovnách i při malířských pracích, kde je klíčové docílit precizních a rovných přechodů.
Charakteristika
- tepelná odolnost 100 °C po dobu 30 minut
- okamžitá přídržnost ke většině podkladů – kovy, guma, skla i plasty
- voděodolnost
- vysoká odolnost na UV a vystavení přímému slunci
- lze ponechat nalepené až 10 dní
- vhodné na všechny druhy barev
- obsahuje přírodní lepidlo – bez obsahu VOC
Použití
- průmyslové aplikace v interiéru i exteriéru
- pro lakýrníky, vhodná i na vypalovací barvy
- malířské a fasádní práce
- automobilový průmysl
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Maskovací pásky, krepové, papírové, PVC |
|---|---|
| EAN: | 8595728347657 |
| Rozměry: | šířka 25 mm |
| Barva: | oranžová |
| Délka: | 50 m |
| Šířka: | 25 mm |
| Balení: | 50 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Den Braven Czech and Slovak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Úvalno 353, 793 91 Úvalno, ČR |
| E-mail : | info@denbraven.cz |