Nabíječka baterií GP Speed M453
Kód: EMS_B534530Související produkty
Detailní popis produktu
detekce alkalických baterií: ano
detekce poškozených baterií: ano
doba nabíjení 9 V 200 mAh: –
doba nabíjení AA 2 700 mAh: 2:45
doba nabíjení AAA 1 000 mAh: 1:30
doba nabíjení C 3 500 mAh: –
doba nabíjení D 4 500 mAh: –
doba nabíjení přiložených článků: –
druh nabíječky: inteligentní
kabel součástí balení: USB-C
nabíjecí proud 9 V: –
nabíjecí proud AA: 1200 mA (4 x AA)
nabíjecí proud AAA: 800 mA (4x AAA)
nabíjecí proud C: –
nabíjecí proud D: –
napájení: USB 5 V/2 A
ochrana proti přepólování: ano
počet článků uvnitř balení: 0
počet nabíjecích kanálů: 4
počet nabíjených baterií současně: 1 až 4
připojení nabíječky: USB-C
prodejní obal: 1 ks, papírová krabička
rozměr: 88 x 80 x 24 mm
speciální funkce: kompatibilní s PD nabíjením, Flexi nabíjení (samostatné kanály)
typ článků uvnitř balení: –
typ nabíjených baterií: NiMH
velikosti nabíjených článků: AAA, AA
značka: GP
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky spotřebních baterií |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.083 kg |
| EAN: | 4891199235160 |
| Prodejní obal: | 1 ks, papírová krabička |
| Detekce alkalických baterií: | ano |
| Detekce poškozených baterií: | ano |
| Doba nabíjení 9 V 200 mAh: | – |
| Doba nabíjení AA 2 700 mAh: | 2:45 |
| Doba nabíjení AAA 1 000 mAh: | 1:30 |
| Doba nabíjení C 3 500 mAh: | – |
| Doba nabíjení D 4 500 mAh: | – |
| Doba nabíjení přiložených článků: | – |
| Druh nabíječky: | inteligentní |
| Kabel součástí balení: | USB-C |
| Nabíjecí proud 9 V: | – |
| Nabíjecí proud AA: | 1200 mA (4 x AA) |
| Nabíjecí proud AAA: | 800 mA (4x AAA) |
| Nabíjecí proud C: | – |
| Nabíjecí proud D: | – |
| Napájení: | USB 5 V/2 A |
| Ochrana proti přepólování: | ano |
| Počet článků uvnitř balení: | 0 |
| Počet nabíjecích kanálů: | 4 |
| Počet nabíjených baterií současně: | 1 až 4 |
| Připojení nabíječky: | USB-C |
| Recyklační poplatek: | 1.02 Kč |
| Rozměr: | 88 x 80 x 24 mm |
| Speciální funkce: | kompatibilní s PD nabíjením, Flexi nabíjení (samostatné kanály) |
| Typ článků uvnitř balení: | – |
| Typ nabíjených baterií: | NiMH |
| Velikosti nabíjených článků: | AAA, AA |
| Značka: | GP |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | GP Batteries International Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 7/F, Building 16W, 16 Science Park West Ave, HK Science Park, Shatin, Hong Kong |
| E-mail : | sales@gpbatteries.com |
| Zástupce výrobce v EU : | EMOS spol. s r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Šířava 295/17, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail zástupce v EU : | info@emos.cz |