Klíč nastavitelný, 250mm/10", Crv
Kód: EXT_8816305Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nastavitelné klíče EXTOL |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8595126979429 |
| Materiál: | CrV |
| Technické parametry: | 250mm/10" |
| Doplňující parametr: | rozsah 0-27mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |