Utahovák rázový, 1/2", kompozit, pneu, 1300Nm
Kód: EXT_4795013Související produkty
Detailní popis produktu
Pneumatický utahovák je určen k utahování a povolování šroubových spojů. Je vybaven systémem "TWIN HAMMER" (dvě kladiva), které vyvíjí za příklepu krouticí sílu současně na opačných stranách vřetena, čímž je dosaženo velkého, rovnoměrně působícího krouticího momentu. Pro režim utahování lze zvolit 3 rychlostní stupně. Tělo utahováku je dobře vyvážené a částečně vyrobené z kompozitu, který má při zachování pevnosti nižší hmotnost než kov. Díky tomu se s utahovákem lépe manipuluje, práce s ním není tak náročná a proto je vhodný i pro dlouhodobou práci.- přepínač směru otáčení umožňuje nastavit 3 utahovací a 1 povolovací moment
- kompozitové tělo utahováku se příjemně drží a nestudí
- velmi přesná výroba a kvalitní materiály zaručují nižší vibrace při práci, vyšší výkon a delší životnost než běžné utahováky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pneumatické utahováky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.56 kg |
| EAN: | 8595126976565 |
| Délka: | 200mm |
| Max. kroutící moment: | 1300Nm |
| Max. pracovní tlak: | 6,3bar (0,63MPa) |
| Otáčky bez zatížení: | 7500/min |
| Průměr vsuvky: | 1/4" |
| Spotřeba vzduchu: | 227l/min |
| Unašeč: | 1/2" |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |