LED reflektor ACCO nabíjecí přenosný, 20W, studená bílá
Kód: EMS_ZS2813Detailní popis produktu
akumulátor: Li-Ion 5 000 mAh
barva: červená/černá
barva světla: studená bílá
délka přívodního kabelu: –
doba svícení na AKU: 3 – 12 hodin
dosah PIR senzoru: nemá PIR
energetická třída použitého světelného zdroje: –
flicker-free: ano
frekvence: –
index podání barev (CRI): Ra > 80
kategorie: CLASSIC
krytí: IP54
materiál difuzoru: sklo
materiál přívodního kabelu: –
materiál těla: hliník
napájení: akumulátor
napětí: 5 V DC
PIR senzor: ne
počet průchozích zásuvek: 0
použití: přenosné
příkon: 20 W
prodejní obal: 1 ks, krabice
proud: 1 000 mA
řada: ACCO
rozměr: 212 × 177 × 227 mm
rozsah pracovní teploty: -10 °C až +40 °C
stmívání: ano
stupeň ochrany proti mechanickým nárazům: IK05
světelná účinnost: –
světelný tok: 1 650 lm
teplota chromatičnosti: 6 500 K
typ přívodního kabelu: USB C
typ průchozích zásuvek: –
typ stmívání: 3-stupňové
účiník: –
úhel vyzařování: 120°
záruční doba: 3 roky
zdroj světla: LED
životnost: 25 000 hodin
zkušební žárovka součástí balení: –
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reflektory |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.04 kg |
| EAN: | 8592920154137 |
| Prodejní obal: | 1 ks, krabice |
| Akumulátor: | Li-Ion 5 000 mAh |
| Barva: | červená/černá |
| Barva světla: | studená bílá |
| Délka přívodního kabelu: | – |
| Doba svícení na AKU: | 3 – 12 hodin |
| Dosah PIR senzoru: | nemá PIR |
| Frekvence: | – |
| Index podání barev (CRI): | Ra > 80 |
| Kategorie: | CLASSIC |
| Krytí: | IP54 |
| Materiál difuzoru: | sklo |
| Materiál přívodního kabelu: | – |
| Materiál těla: | hliník |
| Napájení: | akumulátor |
| Napětí: | 5 V DC |
| PIR senzor: | ne |
| Počet průchozích zásuvek: | 0 |
| Použití: | přenosné |
| Proud: | 1 000 mA |
| Příkon: | 20 W |
| Recyklační poplatek: | 2.42 Kč |
| Rozměr: | 212 × 177 × 227 mm |
| Rozsah pracovní teploty: | -10 °C až +40 °C |
| Řada: | ACCO |
| Stmívání: | ano |
| Stupeň ochrany proti mechanickým nárazům: | IK05 |
| Světelná účinnost: | – |
| Světelný tok: | 1 650 lm |
| Teplota chromatičnosti: | 6 500 K |
| Typ průchozích zásuvek: | – |
| Typ přívodního kabelu: | USB C |
| ? Účiník: | – |
| Úhel vyzařování: | 120° |
| Záruční doba: | 3 roky |
| Zdroj světla: | LED |
| Zkušební žárovka součástí balení: | – |
| Životnost: | 25 000 hodin |
| flicker-free: | ano |
| energetická třída použitého světelného zdroje: | – |
| typ stmívání: | 3-stupňové |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šířava 295/17, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | info@emos.cz |