LED nabíjecí čelovka P3544, 500 lm, 120 m, Li-Ion 800 mAh
Kód: EMS_P3544Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Čelovky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.164 kg |
| EAN: | 8592920153574 |
| Prodejní obal: | 1 ks, papírová krabička |
| Barva: | – |
| Baterie součástí balení: | ano |
| Doba nabíjení: | – |
| Doba svícení: | 1–4 h |
| Doba svícení detail: | LED 100 % – 1 h, LED 50 % – 4 h |
| Dosvit: | LED 100 % – 120 m, LED 50 % – 60 m |
| Fokus: | ne |
| Hmotnost: | 60 g |
| LED indikace nabíjení: | ano |
| LED indikace stavu akumulátoru: | ano |
| Materiál: | kov |
| Maximální dosvit: | 120 m |
| Maximální světelný tok: | 500 lm |
| Nabíjecí: | ano |
| Napájení: | Li-Ion |
| Nárazuvzdornost: | ano |
| Počet režimů svícení: | 2 |
| Příslušenství: | USB-C kabel |
| Recyklační poplatek: | 2.42 Kč |
| Reflexní pásek: | ano |
| Režimy svícení: | LED 100 %, LED 50% |
| Rozměr: | 80 × 29 × 30 mm |
| Speciální funkce: | ochrana baterie |
| Světelný tok: | LED 100 % – 500 lm, LED 50 % – 200 lm |
| Typ baterie: | 800 mAh/3,7 V |
| Typ napájecího konektoru: | USB-C |
| Úhel vyzařování: | 20° |
| Voděodolnost: | ne |
| Vybavení: | klip, magnet |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Zdroj světla: | LED |
| Značka: | EMOS |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šířava 295/17, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | info@emos.cz |