Pistole nýtovací, elektrická
Kód: EXT_8794550Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Elektrická nýtovací pistole nalézá uplatnění všude kde je potřeba rychle, jednoduše a spolehlivě vytvořit nýtované spoje. Při pokrývačských pracích, při výrobě kovových konstrukcí, v automobilových dílnách apod.- spona na opasek
- snadná výměna uhlíků
- olejové chlazení
- nýtovací hlavy pro různé průměry nýtů jsou uloženy v těle pistole
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrické nýtovací pistole |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.34 kg |
| EAN: | 8595126980364 |
| Materiál nýtů: | hliník, měď, ocel, nerezová ocel |
| Napájení: | 230 V |
| Napětí/frekvence: | 230V/50Hz |
| Nýtovací síla: | 8000N |
| Průměr nýtů: | 3,2-4,0-4,8mm |
| Příkon: | 400W |
| Zdvih: | 22mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |