Bruska stolní dvoukotoučová, 350W, 200mm, industrial
Kód: EXT_TBG35020Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Pokud potřebujete nabrousit sekeru, nůžky, nože u sekačky nebo vrtáky, hodí se Vám do domácnosti naše dvoukotoučová stolní bruska. Můžete si zvolit mezi dvěma kotouči, z nichž jeden je určený pro hrubší broušení. Silná stolní bruska řady industrial je určená pro náročnější obrábění kovu. Základem brusky je silná hliníková základna pro vysoké zatížení. Součástí brusky jsou ochranná skla kotoučů a malý šuplík. Bruska má 11kg, 350W a 2950 otáček. Průměr kotoučů je 200mm.- hliníková základna pro vysoké zatížení - heavy duty
- ochranná skla
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrické stolní brusky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| EAN: | 6925582167764 |
| Napětí/frekvence: | 230V/50Hz |
| Otáčky: | 2950/min |
| Průměr kotoučů: | 200mm |
| Příkon: | 350W |
| Recyklační poplatek: | 4 Kč |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |