Bruska stolní dvoukotoučová, 350W
Kód: EXT_410130Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Silná stolní bruska určená pro náročnější obrábění kovu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrické stolní brusky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 10.28 kg |
| EAN: | 8595126950725 |
| Hrubost kotoučů: | P36 & P80 |
| Napájení: | 230 V |
| Napětí/frekvence: | 230V/50Hz |
| Otáčky: | 2950/min |
| Průměr kotoučů: | 200x16x š.20mm |
| Příkon: | 350W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |