Bruska vibrační, 200W
Kód: EXT_8894003Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dvouruční výkonná bruska pro plošné a rohové broušení plochých dřevěných materiálů, kovů, plastů, tmelů a laků. Při broušení si můžete upravit rychlost dle typu broušeného materiálu. Z důvodu delší životnosti má bruska pevnou kovovou základnu na kterou lze přichytit brusné papíry pomocí suchého zipu nebo svorkami. Čistý pracovní prostor zajišťuje integrovaný systém odsávání pilin do sběrného boxu. Horní strana rukojeti je pokryta gumou, která tlumí přenos vibrací při práci.Není vhodná pro broušení sádrokartonu.- elektronická regulace rychlosti
- upínaní papíru pomocí svorek nebo suchého zipu
- hliníková základna
- odsávání pilin do sběrného boxu
- rukojeť pokrytá gumou
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrické vibrační brusky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.04 kg |
| EAN: | 8595126986342 |
| Brusná plocha: | 182×90mm |
| Napájení: | 230 V |
| Napětí/frekvence: | 230V/50Hz |
| Otáčky: | 6000–13000/min |
| Příkon: | 200W |
| Brusný papír: | 185×93mm, suchý zip |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |