Lithiová knoflíková baterie GP Ultra plus CR2032, 4+1 ks
Kód: EMS_B15325UPSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednorázové spotřební baterie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.05 kg |
| EAN: | 4891199236815 |
| Prodejní obal: | 200 ks, display box |
| Hmotnost: | 3,1 g |
| Chemické složení: | lithiové |
| Kapacita: | 240 mAh |
| Kategorie/řada: | Lithium |
| Max. skladovatelnost: | 10 let |
| Možnost nabíjení: | ne |
| Napětí: | 3 V |
| počet nabíjecích cyklů: | nenabíjecí |
| Provozní teplota: | -20 °C až +60 °C |
| Recyklační poplatek: | 0 Kč |
| Rozměr: | 20,0 × 3,2 mm |
| Typ: | GP CR2032 |
| Velikost baterie: | – |
| Značka: | GP |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | GP Batteries International Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 7/F, Building 16W, 16 Science Park West Ave, HK Science Park, Shatin, Hong Kong |
| E-mail : | sales@gpbatteries.com |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | EMOS spol. s r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Šířava 295/17, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail zástupcu v EÚ : | info@emos.cz |