Hlavice nástrčné prodloužené, sada 20ks, 1/4", 1/2"
Kód: EXT_4700012Podrobný popis



Dodatočné parametre
| Kategória: | Kombinované sady hlavic |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.8 kg |
| EAN: | 8595126934350 |
| Hlavice nástrčné prodloužené: | 1/4": 4-5-5,5-6-7-8-9-10-11-12mm, 1/2": 13-14-15-16-17-18-19-21-22-24mm |
| Technické parametry: | 1/4", 1/2" |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |