Papíry brusné výsek, suchý zip, bal. 10ks, 125mm, P100
Kód: EXT_8803564Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Papíry brusné výsek, suchý zip, bal. 10ks, 125mm, P100Dodatočné parametre
| Kategória: | Náradie a technika |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| EAN: | 8595126963671 |
| Info: | 8 otvorů v kružnici 65mm, pro 8894202 a 407202 |
| Technické parametry: | 125mm, P100 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |