Nýty ALU 4.8x12mm 50ks
Kód: LEV_23988Podrobný popis
Klasické trhací slepé aluminiové nýty průměr 4,8 mm délka 12 mm v malém balení 50 kusů, vhodné pro malospotřebitele.Dodatočné parametre
| Kategória: | Nýty trhací ALU |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 8590804038825 |
| Průměr: | 4,8 mm |
| Délka: | 12 mm |
| Materiál: | Hliník/Ocel |
| Povrchová úprava: | Zinek bílý |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | LEVIOR s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tovačovská 3488/28, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | levior@levior.cz |