Kotouč pilový s SK plátky, O 125x2,2x22,2mm, 36T
Kód: EXT_19103Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pilové kotouče SK plátky, redukční kroužky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 8595703610882 |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Max. otáčky: | 10000 ot/min |
| Počet zubů: | 36T |
| Vnitřní průměr: | 22,2 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |