Kotouč pilový s SK plátky, O 160x2,4x20mm, 36T
Kód: EXT_19104Podrobný popis
- kotouč je s tzv. střídavým zubem (ATB) což je označení řezného typu dvou po sobě jdoucích karbidových plátků
- při výběru kotouče platí, že čím tvrdší materiál případně větší potřeba čistého řezu, tím vyšší počet zubů by měl kotouč mít
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pilové kotouče SK plátky, redukční kroužky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| EAN: | 8595126974813 |
| Průměr kotouče: | 160 mm |
| Max. otáčky: | 9500 ot/min |
| ? Počet zubů: | 36T |
| Vnitřní průměr: | 20 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |