Kotouč pilový s SK plátky, O 300x3,0x30mm, 60T
Kód: EXT_19116Podrobný popis
- kotouč je s tzv. střídavým zubem (ATB) což je označení řezného typu dvou po sobě jdoucích karbidových plátků
- při výběru kotouče platí, že čím tvrdší materiál případně větší potřeba čistého řezu, tím vyšší počet zubů by měl kotouč mít
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pilové kotouče SK plátky, redukční kroužky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.17 kg |
| EAN: | 8595126974851 |
| Průměr kotouče: | 300 mm |
| Max. otáčky: | 5000 ot/min |
| ? Počet zubů: | 60T |
| Vnitřní průměr: | 30 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |