Tryska náhradní pro pistole na PUR pěnu
Kód: LEV_38030Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- tryska náhradní pro pistole na PU pěnu
- teflonová úprava
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pistole na PU pěny ostatní |
|---|---|
| EAN: | 8590804042525 |
| Délka: | 19,4 mm |
| Vnitřní průměr závitu: | 7,5 mm |
| Vnější průměr závitu: | 8,7 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | LEVIOR s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tovačovská 3488/28, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | levior@levior.cz |