Modul ATS
Kód: EXT_8898147Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ATS spínací skříňka je určena k automatickému nastartování elektrocentrály HERON® při výpadku napětí v elektrické síti a k jejímu automatickému vypnutí při obnovení napětí v elektrické síti. Tento model ATS skříňky je primárně určený pro elektrocentrálu HERON® 8896227.Dodatočné parametre
| Kategória: | Příslušenství pro elektrocentrály |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 6.3 kg |
| EAN: | 8595703604157 |
| AC jmenovitý proud: | 43A |
| Max. proud: | 48A |
| Napětí/frekvence: | 230V/50Hz nebo 400V/50Hz |
| Příkon: | 10kW |
| Rozměry: | 37×25×14cm |
| Recyklační poplatek: | 4 Kč |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |