Hořák TIG, 10-25, 4m kabel, 5,5m hadice
Kód: EXT_8898271Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Hořák TIG, 10-25, 4m kabel, 5,5m hadiceDodatočné parametre
| Kategória: | Příslušenství pro svářečky EXTOL |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.26 kg |
| EAN: | 8595126986434 |
| Doplňující parametr: | max 200A, wolframová elektroda ?2,4mm, keramická vložka ?11mm (velikost 7), G 1/4" |
| Technické parametry: | 10-25, 4m kabel, 5,5m hadice |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |