Matice rychloupínací pro úhlové brusky, M14, do 1000W
Kód: EXT_8898050Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Matice rychloupínací pro úhlové brusky, M14, do 1000WDodatočné parametre
| Kategória: | Příslušenství pro brusky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595126976664 |
| Doplňující parametr: | pro brusky 115-125mm, ? těla: 49mm, ? dotyku: 42mm, tloušťka: 9mm, hmotnost: 60g |
| Napájení: | 230 V |
| Technické parametry: | M14, do 1000W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |