LED reflektor ACCO nabíjecí přenosný, 50W, studená bílá
Kód: EMS_ZS2833Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reflektory |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.028 kg |
| EAN: | 8592920154175 |
| Prodejní obal: | 1 ks, krabice |
| Akumulátor: | Li-Ion 15 000 mAh |
| Barva: | červená/černá |
| Barva světla: | studená bílá |
| Délka přívodního kabelu: | – |
| Doba svícení na AKU: | 3 – 12 hodin |
| Dosah PIR senzoru: | nemá PIR |
| Frekvence: | – |
| Index podání barev (CRI): | Ra > 80 |
| Kategorie: | CLASSIC |
| Krytí: | IP54 |
| Materiál difuzoru: | sklo |
| Materiál přívodního kabelu: | – |
| Materiál těla: | hliník |
| Napájení: | akumulátor |
| Napětí: | 5 V DC |
| PIR senzor: | ne |
| Počet průchozích zásuvek: | 0 |
| Použití: | přenosné |
| Proud: | 3 000 mA |
| Příkon: | 50 W |
| Recyklační poplatek: | 2.42 Kč |
| Rozměr: | 292 × 219 × 276 mm |
| Rozsah pracovní teploty: | -10 °C až +40 °C |
| Řada: | ACCO |
| Stmívání: | ano |
| Stupeň ochrany proti mechanickým nárazům: | IK05 |
| Světelná účinnost: | – |
| Světelný tok: | 4 950 lm |
| Teplota chromatičnosti: | 6 500 K |
| Typ průchozích zásuvek: | – |
| Typ přívodního kabelu: | USB C |
| ? Účiník: | – |
| Úhel vyzařování: | 120° |
| Záruční doba: | 3 roky |
| Zdroj světla: | LED |
| Zkušební žárovka součástí balení: | – |
| Životnost: | 25 000 hodin |
| flicker-free: | ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šířava 295/17, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | info@emos.cz |