LED stolní lampa LUCY, nabíjecí, bílá
Kód: EMS_Z7626Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lampička má flexibilní pohyblivý krk, který lze nastavit přesně dle preferencí. Nadčasové bílé provedení je vhodné do jakéhokoliv interiéru.
Rozšířený popis

LED stolní lampa LUCY
Elegance spojená s výbornou funkčností – to je naše nadčasová lampa LUCY. Užijte si velmi jednoduché a intuitivní nastavení osvětlení díky jejímu plynule stmívatelnému světlu s neutrální barvou (5 000 K), které se přizpůsobí vašim potřebám. Ovládání nebylo nikdy tak pohodlné. Stačí lehký kontakt prstu s dotykovým tlačítkem a světlo se přizpůsobí vašemu přání a potřebám.

Svítí až 96 hodin bez připojení k elektrické síti
S toto lampou se nemusíte starat o připojení ke zdroji elektrické energie. Díky vestavěnému akumulátoru vám naše lampa poskytne až 96 hodin nepřetržitého osvětlení, aniž byste potřebovali připojení k elektrické síti. Pohodlně si užijte světlo, kdekoliv a kdykoliv. Napájení je snadné a jednoduché díky USB kabelu, který je součástí balení. Stačí připojit lampu k libovolnému zařízení s USB portem a můžete se ponořit do dokonalého osvětlení.

Flexibilní pohyblivý krk
Flexibilita je jedním z klíčových prvků naší lampy. S pohyblivým krkem můžete nastavit osvětlení přesně podle svých preferencí a bez námahy vždy zvolíte optimální úhel a směr světla. Nadčasové bílé provedení přinese do vašeho interiéru jemný a elegantní nádech. Ať už je váš domov moderní, klasický nebo minimalistický, naše lampa se snadno přizpůsobí a dokonale zapadne do vašeho stylu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.396 kg |
| EAN: | 8592920122419 |
| Prodejní obal: | 1 ks, krabice |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Činitel stárnutí: | – |
| Čip LED: | SMD |
| Délka přívodního kabelu: | 1 m |
| Energetická třída: | – |
| Energetická třída (od 1.9.2021): | – |
| Index podání barev (CRI): | Ra >80 |
| Integrovaná nabíjecí baterie: | ano |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál: | Plast |
| Max. výkon: | – |
| Napájecí zdroj: | USB |
| Napájecí zdroj součástí balení: | ano (USB kabel) |
| Napětí: | neuvádí se |
| Obsah rtuti: | <0 mg |
| Patice (uchycení žárovky): | – |
| Počet LED: | – |
| Počet spínacích cyklů: | – |
| Příkon: | 2 W |
| Recyklační poplatek: | 2.42 Kč |
| Rozměr: | 80 × 80 × 300 mm |
| Rychlost náběhu na 100 %: | – |
| Stmívání: | ano |
| Světelný tok: | 100 lm |
| Teplota chromatičnosti: | 5 000 K |
| Typ napájení: | USB |
| ? Účiník: | – |
| USB port: | ne |
| Životnost: | – |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šířava 295/17, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | info@emos.cz |