Kabelová příchytka 6 mm, bílá, 50 ks
Kód: EMS_A2822Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uchycení kabelů |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.054 kg |
| EAN: | 8592920154571 |
| Prodejní obal: | 50 ks, sáček |
| Produkt: | příchytka kabelová s hřebíkem |
| Průměr kabelu: | 6 mm |
| Recyklační poplatek: | 0 Kč |
| Rozměr: | 9 × 12 × 6 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šířava 295/17, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | info@emos.cz |