Popruh upínací samonavíjecí 18mmx2m TUV GS 100kg 2ks
Kód: LEV_51070Podrobný popis
- pás upínací samonavíjecí s ráčnou a háky
- napínací ráčnový mechanismus s pojistkou
- oboustranné upínání háky
- výhody samonavíjecího pásu - kompaktní rozměry, rychlá manipulace, uložení
- k bezpečnému zajištění nákladu při přepravě, lze použít na kotvení a zajištění stanů, stánků, nebo pro fixaci plachet při zakrývání apod.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Upínací pásy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.81 kg |
| EAN: | 8590804095811 |
| Délka: | 2 m |
| Šířka: | 18mm |
| Nosnost: | 100kg |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | LEVIOR s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tovačovská 3488/28, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | levior@levior.cz |