Digitální závěsná váha EV020 EV020
Kód: EMS_EV020Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Cestovní digitální váha je praktický pomocník pro vážení předmětů do 50 kg. Díky této váze už nebudete muset platit za nadlimitní hmotnost zavazadel při cestování letadlem.
Výhody produktu
Kompaktní závěsná váha určená pro okamžité zjištění váhy zavazadel, potravin.
Užitečný a potřebný doplněk při cestování letadlem, sběru ovoce, rybolovu atd.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Váhy osobní a kuchyňské |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.138 kg |
| EAN: | 8595025394026 |
| Prodejní obal: | 1 ks, krabička |
| Automatické vypnutí: | po 1 minutě |
| Barva: | stříbrná |
| Bluetooth: | ne |
| BMI index – měření tuku, vody a svalové hmoty: | ne |
| Funkce dovažování: | ano |
| Indikace slabých baterií: | ano |
| Indikátor přetížení: | ano |
| Jednotky váhy: | kg, lb |
| LCD displej: | ano |
| Max. zátěž: | 50 kg |
| Napájení: | 1× 3 V CR2032 (součástí balení) |
| Paměť: | ne |
| Podsvícený displej: | ne |
| Povrch váhy: | ABS plast + hliník (Al) |
| Produkt: | závěsná váha |
| Přesnost vážení: | 10 g |
| Recyklační poplatek: | 3.69 Kč |
| Rozměr: | 31 × 40 × 148 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šířava 295/17, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | info@emos.cz |